Představení panenek

18. srpna 2010 v 18:02 | Jenofa
Tímto bych ráda navázala na předchozí článek o tom jak jsem se dostala k šití pro panenky, přesněji pro Tonnerky. Proto bych také ráda představila své další panenky, na kterých šatičky zkouším.

Druhou panenkou u nás je hezká černovláska, která má tělo staršího typu. Dostala jsem ji od své přítelkyně. Slouží mi hlavně při výrobě šatiček jako zkušební modelka.
Tonnerka černovláskaTonnerka 2
Třetí panenka je zrzka
Check This Out Sydney. Přicestovala k nám nedávno ze Zábřehu . Z několika nabízených se mi zalíbila právě tato pro její jemný výraz v obličeji. Měla na sobě růžové šatičky a rozpuštěné vlásky. Učesala jsem ji do původního účesu, který jí, podle mého mínění, nejvíce sluší.
Tonnerka Zrzka 1
Tonnerka Zrzka 2
Tonnerka Zrzka 3
Čtvrtá panenka ( doufám, že už poslední ) přicestovala z Prahy. Je modrooká s hnědými vlásky. "Sydney Summer Concerto" z roku 2006. Přišla nahá, v perfektním stavu. Hned dostala nové šatičky a jak vidíte, je z ní pohledná kráska. Werichovo " šaty dělají člověka" platí pro panenky dvojnásob.

Tonnerka Modroočka 1
Tonnerka Modroočka 2
Tonnerka Modroočka 3


Konečně jsem se vysněné panenky dočkala a splnila jsem si tajné přání z mládí, oblékat ji podle svých představ. Sice jsem slíbila rodině že už další panenky nepřibudou, ale kdo ví…? Kdo si jednou panenku od pana Tonnera koupí, touží mít další.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama